O firmie


Nasza firma powstała w 1990 roku z lokalizacją w centrum Brennej .

POŚREDNICTWO W HANDLU NIERUCHOMOŚCIAMI

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ponadto działamy kompleksowo poprzez Kupno i Projekt oraz pomoc w doborze wykonawcy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi i fachową pomoc w dokonywaniu wszelkich formalności. Na życzenie naszych klientów zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości i późniejszych inwestycji związanych z nieruchomościami oraz ubezpieczenia nieruchomości. W tym zakresie współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi
Należymy do Stowarzyszenia Pośredników BCK SPON w Katowicach, posiadamy licencję zawodową Nr 3186.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością.
Nasza oferta ukazuje się w prasie i w internetowych serwisach ogłoszeniowych - www.zygmuntgren.pl, www.gratka.pl, www.oferty.net.pl, www.otodom.pl, www.nportal.pl,

PROJEKTY

Wykonujemy projekty hoteli, pensjonatów, karczm regionalnych, domów mieszkalnych i letniskowych, w systemie tradycyjnym murowanym, drewnianym - z bali oraz w systemie szkieletowym.
Współpracujemy z firmami budowlanymi wykonującymi budynki, karczmy, hotele, pensjonaty w systemie tradycyjnym jak również z firmami, które specjalizują się w budownictwie drewnianym.

Zapraszamy do korzystań z usług pomocy i obsługi na profesjonalnym poziomie poprzez przygotowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości oraz zapewniamy formalno-prawna obsługę transakcji.
Zapewniamy uczciwość, rzetelność, należyte, profesjonalne prowadzenie zleconych spraw.